WSPOMNIENIA Z GALI #NYXFACEAWARDS POLSKA 2017

23:58

Chociaż Gala Finałowa NYX Face Awards Polska 2017 odbyła się już prawie miesiąc temu, emocje zdążyły opaść, jednak dopiero teraz znalazłam wolną chwilę, żeby powspominać ten niezwykły dzień. Zapraszam na krótką relację i kilka zdjęć z gali :)Oprawa całej uroczystości była niesamowita! Wnętrza Kina Iluzjon Filmoteki Narodowej, gdzie odbyła się gala i późniejsza szalona impreza, wypełnione zostały świeżymi kwiatami, zieloną roślinnością, a podłogę pokryła trawa! Całość prezentowała się przepięknie! Kontynuacją motywu natury była możliwość wykonania sobie kwiecistych wianków, który tłumnie zdobiły głowy dużej części pań :) 


Część oficjalna pozwoliła przypomnieć sobie konkursowe makijaże z każdego etapu, które zostały poprzedzone niezwykłymi, wprowadzającymi w klimat tematu, występami grupy tanecznej. Naprawdę było niezwykle ciekawie i magicznie!

Gratulacje dla tegorocznej, niezwykle utalentowanej zwyciężczyni: Karoliny Zientek!

After party niech zostanie słodką tajemnicą ;)


Bardzo cieszę się, że postanowiłam wziąć udział w tym cudownym, kreatywnym konkursie. Po raz pierwszy nagrałam tutorial z makijażem, po raz pierwszy zdecydowałam się usiąść przed kamerą, pokazać krok po kroku swoją pracę, pierwszy raz mogliście usłyszeć mój głos (co udało mi się chyba za 20 razem prób i zaczynania od początku ;)). Jest to dla mnie niezwykłe doświadczenie, wielki sukces dostania się do top20 w pierwszej próbie i pierwszym zgłoszeniu do konkursu. Bardzo cieszę się, że mogłam znaleźć się w gronie tak utalentowanym, pracowitych, kreatywnych i pełnych pasji osób! Będę długo wspominać ten szalony czas i z pewnością ponownie spróbuję swoich sił za rok! ;)

Moja relacja, choć skromna, bo nie mam w tym doświadczenia i wprawy, a i ogrom emocji i radość z chwili nie pozwolił na wiele, mam nadzieję chociaż trochę przybliżył Wam atmosferę konkursu #NYXFaceAwardsPolska :)

Jeśli chcesz być na bieżąco, polub mój profil na Facebook!
  • Share:

ZOBACZ RÓWNIEŻ

0 komentarze