TAK, WCIĄŻ ŻYJĘ! :)

12:33

Cześć! Chwilę mnie tu nie było, a wszystko z powodu ostatnich tygodni w szkole, przygotowań do obrony, egzaminu czeladniczego, natłoku różnych spraw w życiu prywatnym i zawodowym. Na szczęście przez wszystko przebrnęłam bardzo pozytywnie, z niezmiernie satysfakcjonującymi rezultatami.  

Egzamin czeladniczy w zawodzie wizażystka/stylistka, do którego przygotowywałam się intensywnie przez dwa lata, zdałam na 5! Jest to kolejne osiągnięcie, z którego jestem bardzo dumna. Wiele czasu i pracy w dążeniu do celu zostało wynagrodzone, co cieszy najbardziej :)

Jeśli chcecie śledzić moją profesjonalną działalność, zapraszam na mój profil na Facebooku: https://www.facebook.com/klaudiamendykmakeupartist/ oraz Instagramie: https://www.instagram.com/klaudiamendyk.makeup.artist/ 


Model: Wojciech Kasperek https://www.instagram.com/witxd/
Makijaż: Klaudia Mendyk https://www.facebook.com/klaudiamendykmakeupartist/
Zdjęcia: Emil Kołodziej
Realizacja: Szkoła Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa w Krakowie

Również obrona pracy dyplomowej poprzedzonej dyplomową sesją zdjęciową (której efekty powyżej) w Szkole Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa w Krakowie poszła świetnie: obroniłam się na ocenę celującą, która jest dla mnie dużym wyróżnieniem i docenieniem całej, dwuletniej nauki i osiągnięć. Te dwa lata minęły stanowczo zbyt szybko! Był to jednak niezwykle owocny czas, pełen wiedzy przekazanej przez świetnych specjalistów, możliwość szlifowania swoich umiejętności i podejmowania wyzwań. Będę tęsknić! <3 Kolejny ważny etap w moim życiu został zakończony, teraz czas na pracę! W związku z tym, mam nadzieję już niedługo, będzie mnie tu znacznie więcej! ;)

Póki co zapraszam na moje konto na Instagramie, gdzie nowości ostatnio pojawiają się znacznie częściej: https://www.instagram.com/makeupbook.pl/


Jeśli chcesz być na bieżąco, polub mój profil na Facebook!
  • Share:

ZOBACZ RÓWNIEŻ

0 komentarze